LA-MANGA oferuje absolutny hit – poduszki ryby – różne wzory i rozmiary, poduszki mini ozdobne, czapki zwierzaki, czapki z ruchomymi uszami i pompką, kocie uszy, lisie ogony- duży wybór kolorów. Mamy również rogi do picia, uchwyty do rogów, galanteria skórzana, drobne drewniane gadżety, jeansowe mini torebki. Przekonaj się sam. Zapraszamy!Komiksiarnia to bogaty wybór nowych i używanych komiksów i mang wszystkich wydawców, książek o Japonii i do nauki języka japońskiego oraz figurek i popów.
www.komiksiarnia.pl
https://www.facebook.com/KomiksiarniaKatowiceMangi wydanictwa Waneko w promocyjnych cenach.Jeżeli lubisz serie “Bastard!!” lub “Berserk”, to sprawdź “Smoczy szlak” – nasze hardkorowe dark fantasy. Dodatkowo znajdziesz tu “Zjadacza skór”, poemat dark fantasy pisany… dwunastozgłoskowcem! A jeżeli masz nerwy ze stali (i bezwzględnie – 18 lat), to możesz spróbować sił z “Kastratorem”: jednym z najmocniejszych thrillerów psychologicznych ostatnich lat. ZAPRASZAMY! 🙂https://fanbox.com.pl/Mamy w ofercie duży wybór gadżetów związanych z mangą, anime, fantastyką i szeroko pojętą popkulturą. Od akcesoriów do cosplayu, przez pluszaki, piny, aż po mysetry boxy.
Znajdziecie nas na instagramie: https://www.instagram.com/red_panda_s/www.krakow.gameover.plNasze Fantastyczne Stoisko oferuje szeroką gamę niesamowitych, licencjonowanych gadżetów z Waszych ulubionych gier i seriali. Możecie tu nacieszyć oko pięknymi grafikami albo uśmiechnąć przy wyszukanym humorze dla wtajemniczonych. Nasza Fantastyczna Ekipa postara się odpowiedzieć na każde z nurtujących pytań i zaspokoić wszelakie potrzeby zapalonych fanów. Zapraszamy również do Naszej nowości stoiskowej: graweru laserowego – na miejscu!AnimeCraft – to prężnie rozwijającą się firma, która działa na polskim rynku już od ponad 8. lat. Jest stałym wystawcą na największych imprezach w Europie takich jak Pyrkon, AnimeFest czy SPIEL. W asortymencie znajdziecie Państwo bogaty wybór tylko i wyłącznie oryginalnych oraz licencjonowanych figurek kolekcjonerskich od największych i najlepszych producentów na świecie. W ofercie posiadają również szeroki wybór mang wydanych w języku polskim oraz śliczne pluszaki, które stanowić będą idealny prezent na każdą okazję.Miohi – Azjatyckie słodycze, napoje, urocze gadżety z własnymi grafikami!Bombon – stoisko z słodkościami – żelki, pianki, lizaki, wata cukrowa.Na naszym stanowisku znajdziecie gry planszowe, karciane, rpg, TCG typu Pokemon, Mtg, Digimon itp. oraz akcesoria do ww gier.