GODZINOWY PLAN ATRAKCJI: LINK


Jedna z atrakcji jaka pojawi się na naszym evencie to punkt programu, bez którego nie może obejść się żaden konwent – karaoke, które jak co roku poprowadzi niezawodna ekipa od Ultrastar T.A.

Czekają na Was tysiące utworów i zakręcona pozytywnie ekipa, serdecznie zapraszamy!


Zastanawialiście się kiedyś, jak sny potrafią namieszać na jawie? A czy wiecie, że oczy można wymienić? Jeśli chcecie dowiedzieć się, czym jest koza, która nie jest kozą, jak przemycić sake, czy może chcecie poznać tajniki buddyjskiej niewiedzy – historie rakugo są właśnie dla Was! Zapraszamy na niezwykłe opowieści o świecie i nas samych.

Teatr Rakugo: Co, jak, gdzie i kiedy, czyli jak to się wszystko zaczęło

Rakugo jest tak niszową sztuką, że nawet rodowity Japończyk mógł nigdy nie być na ani jednym przedstawieniu. Czy chcesz się dowiedzieć, czemu rakugoka siedzi na kozie? Czemu uczeń musi spamiętać ulubione herbaty mistrzów? Albo dlaczego w dobrym tonie są kobiety, hazard i śpiew? Zapraszamy na prelekcję, gdzie obnażamy przed Wami tajemnice rakugo w barwnych historiach oraz anegdotach.

Zachęcamy serdecznie do wzięcia udziału w prelekcji od Kobito Rakugo!


Na Tsuru nie może oczywiście zabraknąć sali z matami do tańczenia! DDR, czyli 4 strzałki, mata taneczna i Ty – skacz, tańcz i zostań mistrzem parkietu! Do wyboru będzie masa piosenek z Anime, Genshina, k-popu i nie tylko. W tej sali impreza trwa non-stop, więc nie może Cię tam zabraknąć! Ekipa Bemani.pl zaprasza!


Nowoczesny salon VR zwiększający odczucie gier wirtualnej rzeczywistości. W swojej ofercie posiada bieżnie wielokierunkowe KatWalk Mini oraz kamizelki haptyczne firmy bHaptic. Nowe i niezapomniane doznania dzięki zwiększonej imersji trójwymiarowej.
Poczuj grę na własnej skórze!
https://www.facebook.com/profile.php?id=100068446702857 https://www.youtube.com/watch?v=W6XF-bCtdhk&ab_channel=MaximumRealityMadHouseVR


Fotolustro jest to nowocześniejsza kontynuacja znanej i sprawdzonej fotobudki. Będziecie mogli z niego skorzystać przez cały czas trwania konwentu. Zachęcamy wszystkich do robienia zwariowanych min czy póz oraz do dobrej zabawy! FotoLustro oferuje:
🔹 duży 65″ dotykowy wyświetlacz, który wyświetla animację oraz instrukcję, które prowadzą krok po kroku uczestników zabawy,
🔹 wysoką jakość zdjęć, za którą odpowiada lampa błyskowa oraz lustrzanka cyfrowa,
🔹 natychmiastowy wydruk zdjęć zaraz po zakończonej zabawie,
🔹prostą i intuicyjną obsługę dla ludzi w każdym wieku!
*Wydruk 1 lub 2 pasków zdjęć w formacie 5×15 kosztować będzie 5 zł za każdy, natomiast dla vipów wydruk w gratisie!


Czego nie może zabraknąć na tegorocznym Tsuru? Gier rytmicznych od Ekipy Dźwięcznego Woksela!

Tradycyjnie jak zawsze znajdziecie u nich salę wypełnioną przeróżnymi grami rytmicznymi. Tutaj każdy jest zaproszony – czy to nowicjusz, czy stary wyjadacz. Ekipa Dźwięcznego Woksela już nie może się Was doczekać!

Serdecznie zapraszamy na ich discorda: https://dc.edwoksel.pl/


Czym byłby konwent bez występu idolek?

Milky Way Heroes to grupa aktywnie działająca już od ponad czterech lat. Zajmują się cosplayem i wykonywaniem choreografii ze znanej serii “Love Live!”. Na swoim koncie mają wiele CMV, jak i pełnych emocji występów scenicznych. Na Tsuru pojawią się prezentując swoją zupełnie nową odsłonę w trakcie występu zatytułowanego “RE:START!”. Gwarantujemy niezapomniane przeżycia i duży zastrzyk energii!

Link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/1282257768980324

Zapraszamy Was do odwiedzenia ich social media:

https://www.facebook.com/MilkyWayHeroes/

https://www.instagram.com/milky.way.heroes/


Na naszym konwencie nie może zabraknąć sali od anime24.pl!

Anime 24 to sala od fanów dla fanów. Są oni grupą pozytywnie szalonych ludzi którzy interesują się różnymi aspektami Japonii od historii po typowe shoneny. Stawiają na różnorodność i na to aby każdy fan kultury i popkultury japońskiej znalazł u nich coś dla siebie.
Serdecznie zapraszamy!


Interesujesz się tradycyjnym strojem japońskim, chcesz poznać historię jego powstania lub kilka ciekawostek z nim związanych? Katarzyna Najwer serdecznie zaprasza na swój panel o kimonach, na którym będzie również możliwość przymierzenia yukaty!